Gamintojai

CLEMCO, tai didžiausias pasaulyje ir užimantis stiprias lyderio pozicijas srautinio valymo įrangos gamintojas, skirtos paviršių valymui, pašiaušimui ar kitam paruošimui. Savo veiklos ištakas skaičiuojantis nuo 1941m kaip įmonė Clementina įkurta San Franciske, JAV.
Clemco specializuojasi mobilios abrazyvinio smėliavimo įrangos ir smėliavimo kamerų, ventiliavimo sistemų, abrazyvų valymo, regeneravimo, surinkimo ir transportavimo sistemų, bei įvairių paviršių paruošimo sprendimų gamyboje. Dažniausiai mūsų įranga naudoja rangovai, laivų statyklos ir įmonės užsiimančios paviršių paruošimu, siekiant pašalinti rūdis, apnašas ar susidėvėjusias dangas.
 
GRACO buvo įsteigta 1926m Mineapolyje, JAV  ir yra lyderiai pasaulyje skysčių perdavimo sistemų ir jų komponentų gamyboje.
Graco produktai perduoda, matuoja, kontroliuoja, skirsto, valo, smėliuoja ir išpurškia plačia gamą skysčių ir klampių medžiagų, naudojamu auto, statybų, konstrukcijų, restauravimo, maisto ir kitose pramonės šakose. Kompanijos sėkmė pagrįsta techniniu meistriškumu, pasaulinio lygio gamyba ir nepriekaištingu vartotojų aptarnavimu. Glaudžiai bendradarbiaudama su partneriais, Graco siūlo sistemas, produktus ir technologijas, kurios atitinka aukščiausius kokybės standartus. Graco siūlo kokybišką ir pažangią apdailos, apsauginių ir sandarinimo medžiagų, klijų bei dažų išpurškimo įrangą. Graco, nuolat tobulindama savo veiklą, ir ateityje siūlys novatoriškus ir pažangius sprendimus bei produktus.
 
Kiekvienam galime
pasiūlyti gerą pasiūlymą